KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13196337
nr 1319 6337
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Antik, Biblisk scen. Akvarell på papper, Motivet: 21x25 cm. Ej signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:49:30
11/4 13:25:35
1.000 kr
13/4 20:44:29